O mně

Studuji Českou zemědělskou univerzitu v Praze - obor Informatika. Škola mi dala znalosti ekonomiky či managementu. Z programování C# a SQL. Jako bakalářskou práci jsem si vybral vývoj AI datové platformy, kterou je možné vidět zde.

Pracuji v ČSOB, na pozici web content managera. Spravuji CEB - Company Electronic Banking. Jedná se o internetové bankovnictví pro firmy a korporace. Mojí náplní je správa portálu, tvorba/úprava webového obsahu, publikování kampaní a tvorba nových PDF formulářů či úprava již stávajících - v JavaScriptu.

Tvorbu webů, aplikací či programů jsem se naučil kompletně sám - baví mě to a tak se v tom snažím zdokonalovat. Ovládám plynně technologie a jazyky, které jsou vypsány o kousek dole.


Pracovní zkušenost

 1. Freelancing

  Jako freelancer jsem prozatím vytvořil responsivní weby pro klienty a aplikace, které jsou hojně využívány. Příkladem aplikace může být ČZU Disk. Klientské weby byly například Plexiplast, ICONIA Esports apod.

 2. SiteOne

  Do SiteOne jsem přišel jako frontend vývojář. Po určité době jsem rozvázal na vlastní žádost se SiteOne spolupráci. Vrhnul jsem se na dráhu freelancingu, kdy mi vyhovuje větší volnost a možnost sám se rozhodovat.

 3. ČSOB

  V ČSOB jsem měl na správu portál elektronického bankovnictví, konkrétně správu obsahu. Postupem času jsem se staral také o PDF formuláře kódované v JavaScriptu, které vyplňovali klienty v rámci virtuální pobočky. Pomáhal jsem s integrací nového řešení webových formulářů psaných v Reactu, které hojně komunikují s backendem.

Vzdělání

 1. Informatika Ing. PEF ČZU

  Momentálně studuji

 2. Informatika Bc. PEF ČZU

  Studium informatiky na fakultě PEF na ČZU mně lehce otevřelo oči vůči C# a SQL. Drtivou většinu umím, protože jsem se všechny programovací jazyky, nástroje, frameworky naučil sám. 😊